
Гребной тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT)
- Нет в наличии
- Код: OT_929484
12 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою гідравлічного поршня. Гребний тренажер розрахований на користувача вагою до 110 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт при тривалих вправах. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Гідравлічна система опору з 12-ма рівнями навантаження.
- Сидіння на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей, який відображає необхідні параметри тренування.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 15 кг |
| Вес маховика | 0 кг |
| Количество уровней нагрузки | больше 10 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Тип | Гидравлический |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 59 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 17 кг |
| Габариты упаковки | 135,5 x 28,5 x 18,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Платформы для ног с лямками<br />_x000D_ Складная конструкция |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | ROWER-COMPACT |
| Название | Гребной тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Общее количество гребков<br />_x000D_ Количество гребков в минуту |
| Программы | Нет |
| Раздел | Гребные тренажеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Нет |
| Функции компьютера | Нет |
- Цена: 12 000 ₴








