
Теннисный стол Joola Midsize FA (19130)
- Готово к отправке
- Код: OT_930778
13 500 ₴
13 059 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Завдяки довжині 152 см і ширині 76 см стіл для настільного тенісу Joola Midsize FA менший за звичайні столи для настільного тенісу. Завдяки механізму складання стіл для настільного тенісу Joola Midsize FA можна дуже швидко зібрати та розібрати. Це означає, що ви можете розпочати гру якомога швидше та знову прибрати дошку одразу після гри. Це робить стіл для настільного тенісу особливо придатним для гри дома і пропонує чудове задоволення для всієї родини.
Завдяки простому дизайну, чорній базовій рамі, сірій ігровій поверхні та помаранчевим акцентам стіл для настільного тенісу Joola Midsize FA чудово виглядає в будь-якій кімнаті.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
- Легке транспортування та економія простору для зберігання Завдяки механізму складання тенісний стіл Joola Midsize FA можна дуже швидко зібрати в компактний розмір валізи та транспортувати за допомогою вбудованої ручки, а також займає менше місця для зберігання.
- Швидке та безпроблемне налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл Joola Midsize FA для приміщень поставляється на 99% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 3 хвилини. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Артикул товару: 930778
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Страна производитель | Германия |
| Материал столешницы | МДФ |
| Применение | для закрытых помещений |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.7 |
| Вес в упаковке | 13,8 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 86 х 86 х 13,5 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | Размеры в сложенном виде: 76 х 76 х 10 см<br />_x000D_ |
| Класс | Любительские |
| Комплект поставки | Стол<br />_x000D_ Сетка |
| Конструкция | Сложно |
| Материал сетки | Нейлон |
| Название | Теннисный стол Joola Midsize FA (19130) |
| Особенности | Боковая кромка<br />_x000D_ |
| Размер | 152 х 76 х 71,5 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Нет |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления сетки | Быстрое крепление |
| Толщина столешницы | мм |
| Цвет сетки | Черный |
- Цена: 13 059 ₴




