
Микроскоп Bresser Junior 40x-640x Orange с кейсом (8851310)
- Нет в наличии
- Код: OT_926813
2 849 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Junior 40x-640x Orange з кейсом (8851310) є сучасним мікроскопом для дитячого розвитку. Мікроскоп укомплектований великою кількістю різних аксесуарів, готових для перегляду слайдів, оснащений револьверною головкою з трьома об'єктивами, що дають в комплексі з зум-окуляром збільшення до 640х. Всі аксесуари разом із самим мікроскопом укладено в пластиковий кей для зручності зберігання та транспортування. Мікроскоп можна використовувати для вивчення будь-яких прозорих біологічних зразків - як готових, так і створених самостійно. З ним зручно і цікаво осягати ази науки і знайомитися з основами біології. Окуляр оснащений м'яким гумовим наочником, завдяки чому виключається можливість травмування очей при необережному русі. Для освітлення використовується нижня світлодіодне підсвічування, що забезпечує достатню яскравість і більш правильну передачу кольору. У неї є регулювання яскравості, також рівень освітленості можна регулювати диском з діафрагмами. Діафрагма з різними отворами дозволяє направити необхідну кількість світла на зразок залежно від використовуваного об'єктива. Для живленя підсвічування використовуються стандартні батарейки (в комплекті), тому мікроскоп можна використовувати далеко від дому, наприклад при виїздах на природу. Мікропрепарати фіксуються на предметному столику за допомогою двох затискачів. Дві ручки фокусування дозволяють точно і плавно налаштувати різкість зображення. Монокулярная насадка нахилена під кутом 45º, що відповідає більш природному положенню при спостереженні. Діафрагма диск з 4-ма отворами різних діаметрів.
Німецька компанія Bresser представляє широкий асортимент лабораторної оптики, призначеної для користувачів різного віку та навичок, починаючи від найменших і закінчуючи професійними лаборантами медичних та виробничих лабораторій.
Артикул товару: 926813
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.4 кг |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,1 кг |
| Габариты упаковки | 42 х 31 х 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 3 |
| Назначение | Детский, обучающий |
| Наклон | 45º |
| Питание | Батарейки одноразовые;Батарейки аккумуляторного типа |
| Поворот | Нет |
| Подсветка | Светодиодный (проходящий свет) |
| Предметный столик | Подвижный, с препаратодержателями |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | 40х - 640x |
| Увеличение объектива | 4х, 10х, 40х |
| Увеличение очка | 10х-16х |
- Цена: 2 849 ₴









