
Комбинированный станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70)
- Готово к отправке
- Код: OT_929380
14 600 ₴
13 409 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для багатофункціонального силового тренування в домашніх умовах. Каркас тренажера виконаний зі сталевих профільних труб із порошковим фарбуванням.
Особливості:
- Турнік для підтягування різним хватом: вузьким, середнім, широким, зворотним для розвитку найширших м'язів спини, біцепсів і трицепсів, а також м'язів передпліччя.
- Віджимання на брусах для розвитку грудних м'язів та трицепсів.
- Підйом ніг із упором на руки для розвитку м'язів живота.
- Віджимання з використанням упорів для розвитку м'язів грудей, дельтоподібних м'язів і трицепсів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 37.5 кг |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Тип | Спорткомплекс |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 98.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 40 кг |
| Габариты упаковки | 145 x 43 x 17,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Размеры спинки - 42 x 28,5 x 5 см<br />_x000D_ Размеры подлокотников - 31 x 13 x 5 см<br />_x000D_ Стальной каркас из профильных труб размером 50 х 50 х 1,5 мм |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | WBX-70 |
| Название | Комбинированный станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) |
| Назначение | Многофункциональные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип нагрузки | На свободных весах |
- Цена: 13 409 ₴




