
Фонарь кемпинговый Vango Star 300 Recharge Herbal (ACQLIGHTSS9ERU4)
- Нет в наличии
- Код: OT_930845
1 549 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліхтар кемпінговий Vango Star 300 Recharge освітить ваш обідній стіл і створить затишну атмосферу завдяки 3 теплим світлодіодним режимам яскравості на вибір. Він оснащений літій-іонною акумуляторною батареєю ємністю 2600 мАг та ідеально підходить для сімейного відпочинку в кемпінгу. Завдяки ручці дана модель може перетворитися з настільного на підвісний ліхтар за лічені секунди, що також дуже зручно, коли ви рухаєтеся.
Особливості:
- Hanging Hook - завдяки гачку для підвішування ліхтар легко кріпиться та забезпечує універсальність використання.
- IPX4 - клас захисту від водяних бризок.
- Rechargeable Battery - акумуляторна літієва батарея ємністю 2600 мАг.
- Warm LED Lighting - тепле світлодіодне освітлення яскравістю до 300 люмен.
- 3 Brightness Options - 3 режими яскравості: високий (300 люмен), середній (50 люмен) і низький (10 люмен).
- Carry Handle - ручка для перенесення дозволяє легко носити та вішати ліхтар.
- Charge Time - час зарядки 5 годин за допомоги USB кабелю, який іде в комплекті.
- Runtime - тривалість роботи складає до 5 годин (висока яскравість) / до 15 годин (середня яскравість) / до 70 годин (низька яскравість).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 380 г |
| Время работы | 70 час |
| Емкость аккумулятора | 2600 мАч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности фонаря | Водонепроницаемый |
| Световой поток | 300 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0,5 кг |
| Вид | Фонари-лампы |
| Габариты упаковки | 13,5 х 12,5 х 17,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Источник энергии | Аккумулятор |
| Назначение | Для кемпинга |
| РАЗМЕРЫ | 12 х 12 х 17 см |
| Режимы работы фонаря | режима яркости: высокий (300 люмен), средний (50 люмен) и низкий (10 люмен) |
| Способы зарядки | От USB |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Фонари |
- Цена: 1 549 ₴

