
Баскетбольная стойка Garlando Houston (BA-12)
- В наличии
- Код: OT_929768
18 400 ₴
17 149 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando Houston (BA-12) регулюється по висоті, призначена для дорослих гравців. Модель ідеально підходить для використання на вулиці.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби Ø60 мм і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою чорного кольору.
- Практичний і безпечний механізм фіксації стійки на потрібній висоті.
- Високоякісний щит привабливого дизайну, виконаний із акрилу товщиною 28 мм із подвійним посиленням стінок і стабілізуючими металевими стрижнями.
- Сталеве кільце Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 90 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 24 кг |
| Габариты упаковки | 114,5 x 78,5 x 26 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Акрил |
| Размер | Щит: 112 x 72 x 3 см<br />_x000D_ Основание: 108 x 74 x 17 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Red |
- Цена: 17 149 ₴







