
Метеостанция Bresser ClimaTemp TB Сolour (7007201)
- Нет в наличии
- Код: OT_928495
3 399 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сучасна метеостанція з кольоровим дисплеєм Bresser ClimaTemp TB Сolour (7007201) стане відмінним помічником у домашніх умовах, адже знання та контроль навколишнього мікроклімату має пряме відношення не тільки до нашого здоров'я, але і до здоров'я наших дітей. Станція відображає прогноз погоди, забезпечує вимірювання таких важливих метеопараметрів, як температура та відносна вологість повітря. Користувач може запрограмувати крайні температурні межі, при виході за які буде поінформований звуковим сигналом. Станція відображає атмосферний тиск, тенденцію його зміни, фази місяця, календар. Точність часу під контролем радіосигналу DCF.
Сучасний лаконічний дизайн і найширший спектр функцій дозволить з рівним успіхом використовувати цю метеостанцію як у квартирі, офісі, так і в приватному будинку.
Технічні характеристики
- Прогноз погоди на 12:00.
- Символьний прогноз погоди. На дисплеї відображаються піктограми (ясно, мінлива хмарність, похмуро, дощ, злива/гроза, снігопад).
- Одиниця виміру: hPa.
- Діапазон вимірювання атмосферного тиску: від 850 hPa до 1050 hPa.
- Роздільна здатність вимірювання: 0.1 hpa.
- Точність виміру: +/- 5 hpa.
Температура у приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС або ºF.
- Діапазон вимірювання: 0°C до +50°C (14°F до 122°F).
- Роздільна здатність вимірювання: 0.1°C або 0.2°F.
- Точність вимірювання: +/- 1°C (+/- 2°F).
- Оновлення показань кожні 10 с.
- Автоматична реєстрація мінімальних та максимальних значень температури.
- Звуковий сигнал при виході температури за встановлені значення.
Зовнішня температура:
- Одиниці виміру: ºС або ºF.
- Діапазон вимірювання: -40°C до +60°C (-40°F до 140°F).
- Роздільна здатність вимірювання: 0.1°C або 0.2°F.
- Точність вимірювання: +/- 1°C (+/- 2°F).
- Оновлення показань кожні 47 сек.
- Звуковий сигнал при виході температури за встановлені значення.
Вологість у приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH.
- Діапазон виміру: 20% до 90%.
- Роздільна здатність вимірювання: 1%.
- Точність виміру: +/-7%.
Зовнішня вологість:
- Одиниці виміру: % RH.
- Діапазон виміру: 20% до 90%.
- Роздільна здатність вимірювання: 1%.
- Точність виміру: +/-7%.
Фази місяця:
- Відображення: 8 позицій місяця у вигляді піктограм.
Програмовані звукові сигнали:
- Температура внутрішня/зовнішня.
- Будильник.
Годинник:
- Годинник автоматично радіоконтрольований за сигналом з Франкфурта (DCF-77). Сигнал ґрунтується на атомному годиннику, який працює від атома Цезій 133 і знаходиться під веденням Фізико-технічної федеральної установи в Брауншвайгу (Німеччина). Похибка становить менше однієї секунди за один мільйон років. Точний час, що передається за допомогою передавача DCF77 є офіційним у ФРН. Передавач знаходиться в місцевості Майнфлінген - 30 км від Франкфурта на Майні і своїм радіусом (близько 1500 км) охоплює майже всю Європу і частково Україну. Зверніть увагу, що у східних регіонах України прийом сигналу є нестабільним.
- Можливість відключення радіоконтролю та вибір ручного встановлення.
- Вибір часового поясу (поправка на час) -12/+11 годин.
- Формат часу: 12 чи 24.
- Будильник із функцією повтору сигналу («snooze»).
Календар:
- Відображення: дати / дні тижня/місяця.
- Відображення днів тижня п'ятьма мовами: Англійська, Німецька, Французька, Італійська, Іспанська.
- Дисплей має широкий кут огляду і високий контраст.
- Постійне підсвічування дисплея під час роботи від блока живлення.
- Частота передачі даних: 433 MHz.
- Дальність передачі: до 30 м. Прямої видимості.
- Метеостанція: мережевий адаптер (в комплекті); 3 батареї x АAA, 1.5 V. (купуються окремо).
Датчик батареї 2 x АAA, 1.5 V. (купуються окремо).
Рекомендується використання лужних (алкалінових) батарей (Duracell, Energizer та подібні).

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Внешний датчик | беспроводной |
| Материал | Пластик |
| Тип метеостанции | домашняя метеостанция |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.45 кг |
| Ширина | 142 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество датчиков в комплекте | 3 шт |
| Тип дисплея | РК цветной |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0,56 кг |
| Вид | Электронный |
| Габариты упаковки | 24 х 16 х 9 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительно | Подсветка дисплея <br />_x000D_ Часы Фазы луны <br />_x000D_ Программируемые звуковые сигналы <br />_x000D_ Календарь |
| Измерение температуры внутри помещения | Прогноз погоды<br />_x000D_ Внешняя температура<br />_x000D_ Внутренняя температура<br />_x000D_ Внешняя влажность<br />_x000D_ Внутренняя влажность<br />_x000D_ Атмосферное давление |
| Комплектация | Базовая станция Датчик температуры и влажности Блок питания |
| Назначение | Для дома |
| Способ установки | Настенный Настольный |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип питания | Сеть 220 В;Батарейки |
- Цена: 3 399 ₴






