
Баскетбольное кольцо Garlando Basketball Ring (BA-28)
- Готово к отправке
- Код: OT_930629
1 749 ₴
1 657 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando Basketball Ring (BA-28) - баскетбольне кільце з офіційними турнірними розмірами, призначене для активного відпочинку та розваг. Кільце ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Сталеве кільце Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям.
- Біла поліпропіленова сітка для використання на вулиці.
- Оптимальне кріплення до стіни будинку або гаража за допомогою вбудованої металевої пластини.
- Набір для кріплення до стіни входить у комплект.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,4 кг |
| Габариты упаковки | 60 x 47 x 11 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Размер | 58 x 45 x 10 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Red |
- Цена: 1 657 ₴
