
Баскетбольный щит Garlando Baltimora (BA-17)
- Нет в наличии
- Код: OT_930630
1 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольний щит Garlando Baltimora (BA-17) призначений для активного відпочинку та розваг найменших любителів баскетболу. Щит підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із пластику товщиною 15 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений металевими гачками на задній частині для кріплення на дверях.
- Щит зі сталевим кільцем Ø30 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою з можливістю використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Щит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2 кг |
| Габариты упаковки | 62,5 x 42 x 5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал кольца | Сталь |
| Материал сетки | Полипропилен |
| Материал труб | Сталь |
| Материал щита | Водостойкий полипропилен |
| Размер | 61 x 41 x 1,5 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black/Grey/Red |
- Цена: 1 900 ₴

