
Палатка четырехместная Vango Mokala 450 Mineral Green (TETMOKALA000001)
- Готово к отправке
- Код: OT_930839
19 200 ₴
17 609 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Mokala 450 — це намет на чотирьох осіб, який ідеально підходить для спонтанних пригод або тривалих відпусток. Ключовою особливістю Mokala 450 є багатофункціональні передні двері, які пропонують гнучкість і додаткову вентиляцію. Великі дуги дозволяють зробити вхідні двері навісом, щоб забезпечити притулок від будь-якої погоди, або повністю відкотити їх назад, щоб насолодитися відкритим простором. Він також має переваги від задніх дверей, які пропонують гнучкість і додаткову вентиляцію, що веде до спеціального заднього простору для зберігання, ідеального для того, щоб сховати весь ваш набір. Велика висота для стояння створює відчуття простору, а спальні розміру King Size із тканини Lights-Out® гарантують комфортний сон усю ніч. Mokala — ідеальний намет для відпочинку на природі.

Особливості:
- Тканина Sentinel - коли розмір і вага намету для транспортування є ключовими факторами при виборі, наша спеціально розроблена тканина Sentinel перевершить ваші потреби. Тканина Sentinel є міцною та довговічною, використовує нашу технологію ColourLok для довговічності та водонепроникність до 3000 мм водяного стовпа, що забезпечує чудову якість та продуктивність у поєднанні з компактними розмірами упаковки.
- Технологія ColourLok Eco, яка використовується в тканині, покращує збереження кольору та захист від УФ-променів, використовуючи на 60% менше води в процесі фарбування.
- Vango PowerFlex® Fibreglass Poles - покращений склад скловолокна. Його використовують при виготовленні розкладних секцій для створення легкої та надійної конструкції каркаса намету. Powerflex® значно легше, ніж класичні дуги зі скловолокна.
- Midnight Bedroom - затемнена тканина преміумклас, яка використовується в спальнях для комфортного нічного сну.
- Lights-Out Bedrooms - допомагає зменшити ранкове освітлення, щоб ваш режим сну не залежав від сходу сонця.
- Великі сітчасті двері - передні двері з двома великими сітчастими панелями можна відкинути вбік, щоб повністю відкрити житлову зону.
- Регульована задня вентиляція - сітчаста панель з регульованою стелею в задній частині намету.
- Регульована система кріплення - дозволяє ідеально розкинути намет на нерівній поверхні.
- Кишені в спальні - зручно розташовані кишені для зберігання необхідних речей.
- Критий вхід - забезпечує захищений вхід до вашого намету, що запобігає потраплянню дощу в житлову зону.
- Прозорі діамантові вікна - максимізуйте освітлення та видимість, щоб створити світле та повітряне середовище в наметі.
- Сумка Easy Pack Carry Bag - сумка-чохол із компресійними ременями має збільшений отвір для зручного пакування намету.
- Вогнестійкі тканини (Fire Retardant Fabrics)- тканина намету має заводську обробку протипожежною сумішшю відповідно до стандарту EN ISO 5912. Тканина, просочена спеціальним засобом, уповільнює та обмежує поширення полум'я вогню та значно знижує токсичні випари в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.
- Повністю проклеєні шви - усі шви проклеєні на заводі, що забезпечує водонепроникне ущільнення.
- Повністю протестовано на вітер і дощ (Fully Wind & Rain Tested) - намети Vango пройшли погодні випробування відповідно до стандарту EN ISO 5912. Цей намет підходить для використання в сиру погоду. Слід уникати штормів та екстремальних погодних умов.
- TBS®II Tension Band System - запатентована система від Vango, що забезпечує стійкість намету в несприятливих умовах, особливо за сильного мінливого вітру. При натягу стрічки фіксують дугу в 3-х точках і зменшують поперечне зміщення. Налаштуйте TBS®II, щоб усунути провисання. Не перетягуйте, оскільки це може деформувати дуги. Можна прибрати у безвітряну погоду. Запатентовано EP1905927.
- Orange Reflective Guylines - яскраві сітловідбивальні високоміцні відтяжки, що забезпечують відмінну видимість при слабкому освітленні.
- Multiple Reflective Points - світловідбивачі у точках кріплення для хорошої видимості при слабкому освітленні.
- Місця для підвішування ліхтаря - зручно розташовані для кріплення освітлення.
- Великі сітчасті вентиляційні отвори всередині - зберігає намет прохолодним в літніх умовах і зменшує конденсацію.
- Багатофункціональні вхідні двері - їх можна відкрити з будь-якої сторони або зсунути вгору, щоб утворити сонцезахисний навіс для найкращого захисту в будь-яку погоду.
- Queen Size Bedrooms - спальна зона на чотирьох людей, розміром 70 см на людину, що означає, що у вас достатньо місця для сну та зберігання необхідних речей.
- Waterproof PE Groundsheet - Підлога з міцної тканини, яка витримає найактивніших туристів і створює чисте та сухе місце для зберігання взуття та похідного обладнання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 17.2 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 190 см |
| Ширина | 540 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 19,5 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | L66.0 x H28.0 x W30.0 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Vango PowerFlex |
| Количество спальных мест | Четырехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Материал тента | Sentinel Fabric |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 17 609 ₴









