
Сумка-тележка Colombo Greenwich (CRL002-RPET)
- Готово к отправке
- Код: OT_930521
1 699 ₴
1 598 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок Colombo Greenwich (CRL002-RPET) виготовлена із переробленого пластику, тож, обираючи дану модель, ви не тільки задовольняєте свою потребу в стильному та практичному візку, але і дбаєте про екологію. Цей візок виготовлений із високоякісних матеріалів та має естетичний дизайн, а також розширений функціонал, до якого входять знімні колеса, складана основа рами та додаткова кишеня на блискавці для зберігання дрібниць. Зовнішня частина коліс виготовлена з гуми, що зменшує шум та продовжує термін експлуатації.
Особливості:
- Тканина сумки на 100% виконана із перероблених пластикових пляшок. Матеріал не вбирає вологу та стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Сумка має широку горловину, яка щільно закривається стяжним шнуром.
- На дні сумки передбачене вставне пластикове дно.
- Рама візка оброблена порошковою фарбою, яка стійка до пошкоджень та захищає метал від корозії.
- Зручне зберігання або транспортування забезпечується знімними колесами та складаною основою візка.
- Колеса діаметром 16 см, зовнішня сторона виконана з гуми для тихого та плавного руху.
- Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці.
- Загальний об'єм сумки - 40 л.
- Максимальне навантаження до 25 кг.
- Розміри сумки-візка - 31 x 36 x 96 см.
- Розміри сумки-візка в складеному вигляді - 7 х 36 х 90 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1800 г |
| Высота | 960 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 12 х 40 х 95 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 7 х 36 х 90 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 1 598 ₴



