
Микроскоп Bresser Junior 40x-640x с набором для опытов и адаптером для смартфона (8856000)
- Нет в наличии
- Код: OT_929316
2 849 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Junior 40x-640x з набором для дослідів і адаптером для смартфона (8856000) є сучасним мікроскопом для дитячого розвитку. Мікроскоп укомплектований великою кількістю різноманітних аксесуарів, готових слайдів для перегляду, оснащений револьверною головкою з трьома об'єктивами, що дають у комплексі із зум-окуляром збільшення до 640х. Оскільки ця модель поставляється з широким набором аксесуарів - це дозволяє без зволікань приступити до досліджень у домашніх умовах без додаткових витрат часу та грошей. Збільшення мікроскопа формується трьома об'єктивами, зум-окуляром і сягає 640 крат. Рекомендується почати спостереження з об'єктива мінімальної кратності, встановивши зум-окуляр на мінімальну кратність. таким чином буде досягнуто кращої якості зображення. При необхідності - міняйте об'єктиви та положення зум-окуляра, домагаючись більшого збільшення. Підсвічування препарату здійснюється світлодіодним освітлювачем, що забезпечує достатню яскравість і більш правильне перенесення кольорів. Для живлення підсвічування надовго вистачає двох батарей типу АА, що не обмежує використання мікроскопа у польових умовах. Монокулярна насадка нахилена під кутом 45º, що відповідає більш природному положенню під час спостереження. Діафрагма з різними отворами дозволяє направити потрібну кількість світла на зразок. в залежності від використовуваного об'єктиву. Німецька компанія Bresser представляє широкий асортимент лабораторної оптики, призначеної для користувачів різного віку та навичок, починаючи від найменших і закінчуючи професійними лаборантами медичних та виробничих лабораторій.
Артикул товару: 929316| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.42 кг |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1,2 кг |
| Габариты упаковки | 30 x 16 x 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 3 |
| Назначение | Детский |
| Наклон | 45º |
| Питание | Батарейки одноразовые;Батарейки аккумуляторного типа |
| Подсветка | Светодиодный (проходящий свет) |
| Предметный столик | Подвижный, с препаратодержателями |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | 40х - 640x |
| Увеличение объектива | 4х, 10х, 40х |
| Увеличение очка | 10х, 16х |
- Цена: 2 849 ₴




