
Бивак Highlander Kestrel Rip-Stop Bivvy Bag Olive (BIV004-OG)
- Готово к отправке
- Код: OT_929727
1 749 ₴
1 657 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highlander Kestrel Rip-Stop Bivvy Bag Olive (BIV004-OG) - легкий, водонепроникний та компактний бівак початкового рівня. Дана модель ідеально підходить для використання в якості укриття, коли Ви подорожуєте самостійно з мінімальним набором спорядження, задля уникнення зайвого клопоту з перенесенням і розбиванням намету. Розроблений із застосуванням високоякісних матеріалів, цей бівак забезпечить Вам сухість і комфорт під час сну.
Особливості:
- Дозволяє спати просто неба, знаходячись лише в спальному мішку.
- Водостійкість 4000 мм вод. ст.
- Легкий і компактний.
- Водонепроникний і дихаючий.
- Проклеєні шви.
- Міцна тканина Ripstop.
- Еластичний отвір для затягування шнура.
- Дуже широкий в області грудей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Сезон | Демисезон |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 370 |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 21 x 9 x 9 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 220 мм |
| Комплект поставки | Бивак<br />_x000D_ Чехол |
| Материал верха | Полиэстер |
| Особенности спальника | Бевательный мешок |
| РАЗМЕРЫ | 240 x 90 x 60 см |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Форма спальника | Кокон |
- Цена: 1 657 ₴




