
Гамак Highlander Trekker Hammock (TA134)
- Готово к отправке
- Код: OT_930783
1 549 ₴
1 448 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highlander Trekker Hammock (TA134) - легкий гамак із міцної поліамідної тканини. Якщо ви мрієте відпочити на природі в зручному гамаку, то Highlander Trekker Hammock (TA134) допоможе втілити цю мрію в реальність!
Цей гамак не тільки ультралегкий, але й винятково міцний. Він ідеально підходить для туристів з рюкзаками, які хочуть відпочити, не беручи зайвої ваги. Невеликий розмір є чудовим вибором як для кемпінгу, так і для далеких поїздок.
В комплекті йдуть два карабіни та дві мотузки для надійного кріплення.
Особливості:
- Легка полиамидна тканина. Вага 0,325 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Два карабіна та дві мотузки для кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал ложа | полиамид |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 0.325 кг |
| Ширина | 1400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Гамаки |
| Габариты упаковки | 16 х 10 х 5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Гамак<br />_x000D_ 2 карабина<br />_x000D_ 2 веревки<br />_x000D_ Чехол |
| Материал каркаса | Полиамид |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 1 448 ₴





