
Лестница Colombo Woody 3 ступени (G130LL3W)
- Готово к отправке
- Код: OT_930886
2 700 ₴
2 579 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Colombo Woody 3 щаблі (G130LL3W) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 13 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру. Виготовлена в Італії.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 83 х 38 х 13 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 63 х 37 х 38 см.
- Розміри щабля: 36 х 21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество ступеней | 3 шт |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 0.083 |
| Высота секции | 0.063 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Лестница |
| Максимальная рабочая высота | 18 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.038 мм |
- Цена: 2 579 ₴


