
Сушилка для белья настенная Colombo Sali E Stendi 120 (SG120)
- Готово к отправке
- Код: OT_930503
1 850 ₴
1 739 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни настінна Colombo Sali E Stendi 120 (SG120) - це практичне рішення, яке дозволить зекономити простір та полегшить домашні клопоти. Завдяки мотузковому механізму робочі стрижні легко опустити та розвісити одяг. Для захисту підлогових покрівель від вологи з одягу, дану модель можна розмістити над ванною. Всі металеві елементи оброблені антикорозійним покриттям, що значно подовжує термін експлуатації.
Особливості:
- Загальні розміри сушарки - 130 x 45 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 122 x 10 x 5,5 см.
- Загальна вага - 2,7 кг.
- Загальна робоча довжина - 7,2 м.
- Максимальне навантаження до 3,5 кг.
- Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі стрижні.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.7 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 6 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 1 739 ₴



