
Стул раскладной Easy Camp Swell Ocean Blue (420066)
- Нет в наличии
- Код: OT_929833
2 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець розкладний Easy Camp Swell Ocean Blue (420066) - легкий у транспортуванні та надійний у використанні, має привабливий дизайн, який підійде всій родині. Тканина основи легко витирається, що дуже зручно у разі появи плям від напоїв. Міцна сталева рама забезпечує відмінну підтримку та сприяє тривалій експлуатації. Стілець розкладний Easy Camp Swell Ocean Blue (420066) ідеально підходить для будь-якого заходу на свіжому повітрі. Стілець готовий для використання без необхідності додаткового складання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
- Висота сидіння - 44 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 4.05 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 885 мм |
| Габариты упаковки | 56 x 8,5 x 85 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 560 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 630 мм |
- Цена: 2 000 ₴

