
Сушилка для белья напольная Colombo Alpina 40 (ST194/4CF)
- Готово к отправке
- Код: OT_930491
2 300 ₴
2 169 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 40 (ST194/4CF) - це сучасне рішення, яке ідеально поєднує в собі високу функціональність і зручність у використанні. Сушарка постачається в зібраному стані, і вам лише треба приєднати комплектні колеса для зручності переміщення. Завдяки модульній конструкції ви можете встановити сушарку в будь-якому зручному місці, навіть у душовій кабіні чи біля стіни, зекономивши простір. Загальна довжина сушарки – сорок метрів, максимальне навантаження до чотирнадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 155 x 68 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 160 x 68 x 68 см.
- Загальна вага - 4,2 кг.
- Загальна робоча довжина - 40 м.
- Максимальне навантаження - 14 кг.
- Чотири рівні для розвішування білизни.
- Додаткові тримачі для плічок.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 4.2 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 и более |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 680 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,7 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 48 |
| Особенности | Многоярусные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 169 ₴




