
Сушилка для белья настенная Colombo Sali E Stendi 140 (SG140)
- Нет в наличии
- Код: OT_930504
1 899 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сушарка для білизни настінна Colombo Sali E Stendi 140 (SG140) - це практичне рішення, яке дозволить зекономити простір та полегшить домашні клопоти. Завдяки мотузковому механізму робочі стрижні легко опустити та розвісити одяг. Для захисту підлогових покрівель від вологи з одягу, дану модель можна розмістити над ванною. Всі металеві елементи оброблені антикорозійним покриттям, що значно подовжує термін експлуатації.
Особливості:
-
Загальні розміри сушарки - 150 x 45 x 12 см.
-
Розміри сушарки в складеному стані - 142 x 10 x 5,5 см.
-
Загальна вага - 3 кг.
-
Загальна робоча довжина - 8,4 м.
-
Максимальне навантаження до 4 кг.
-
Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
-
Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
-
Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі стрижні.
-
Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,3 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 6 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 1 899 ₴



