
Палатка трехместная Vango Harris Air 350 Mineral Green (TETHARRAI000001)
- Готово к отправке
- Код: OT_930838
29 000 ₴
26 869 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Harris Air 350 — це надувний тримісний намет з технологією AirBeam®, розроблений з упором на вентиляцію. Цей намет складається з кількох сітчастих панелей і додаткової сітчастої панелі позаду спалень, щоб максимізувати вентиляцію та зберегти прохолоду в наметі під час теплих перерв. Завдяки тканині Sentinel намет зберігається в сумці невеликого розміру і низькій вазі, забезпечуючи якість і довговічність намету. Тканина Lights-Out® і спальня розміру King Size забезпечать вам довший сон. Попередньо прикріплений передній навіс забезпечує чудову зону для обіду та відпочинку, пропонуючи додатковий життєвий простір і справжнє відчуття на природі. Harris — ідеальний сімейний намет для літніх канікул.

Особливості:
- Технологія AirBeam - надувна конструкція AirBeam. Маючи 10-річний досвід роботи з технологією AirBeam, компанія Vango є лідерам у сфері надувних наметів (без металевих дуг або дуг зі скловолокна). Технологія AirBeam забезпечує встановлення вашого намету за лічені хвилини, створюючи міцну та жорстку конструкцію, що дає вам спокій і більше часу для насолоди відпусткою (поставляється з насосом AirBeam).
- Клапан AirSpeed - надуйте та здувайте свій намет без особливих зусиль за лічені хвилини завдяки унікальному та зручно розташованому клапану.
- Тканина Sentinel - коли розмір і вага намету для транспортування є ключовими факторами при виборі, наша спеціально розроблена тканина Sentinel перевершить ваші потреби. Тканина Sentinel є міцною та довговічною, використовує нашу технологію ColourLok для довговічності та водонепроникність до 3000 мм водяного стовпа, що забезпечує чудову якість та продуктивність у поєднанні з компактними розмірами упаковки.
- Технологія ColourLok Eco, яка використовується в тканині, покращує збереження кольору та захист від УФ-променів, використовуючи на 60% менше води в процесі фарбування.
- Повністю протестовано на вітер і дощ (Fully Wind & Rain Tested) - намети Vango пройшли погодні випробування відповідно до стандарту EN ISO 5912. Цей намет підходить для використання в сиру погоду. Слід уникати штормів та екстремальних погодних умов.
- TBS®II Tension Band System - запатентована система від Vango, що забезпечує стійкість намету в несприятливих умовах, особливо за сильного мінливого вітру. При натягу стрічки фіксують дугу в 3-х точках і зменшують поперечне зміщення. Налаштуйте TBS®II, щоб усунути провисання. Не перетягуйте, оскільки це може деформувати дуги. Можна прибрати у безвітряну погоду. Запатентовано EP1905927.
- Вогнестійкі тканини (Fire Retardant Fabrics)- тканина намету має заводську обробку протипожежною сумішшю відповідно до стандарту EN ISO 5912. Тканина, просочена спеціальним засобом, уповільнює та обмежує поширення полум'я вогню та значно знижує токсичні випари в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.
- Fully Sewn-in Groundsheet - підвищує комфорт вашого намету, забезпечуючи середовище без жуків і протягів. Підлога кріпиться до тенту за допомогою зовнішньої штормової спідниці, що забезпечує круговий захист.
- Waterproof PE Groundsheet - Підлога з міцної тканини, яка витримає найактивніших туристів і створює чисте та сухе місце для зберігання взуття та похідного обладнання.
- Vango AirZone - клапани високого та низького рівня вентиляції поєднуються, щоб створити комфортний потік повітря через намет. Циркуляція повітря необхідна для зменшення конденсації
- Queen Size Bedrooms - спальна зона розміром 70 см на людину, що забезпечує комфортний нічний сон з достатньою кількістю місця для тумбочки та іншого.
- Midnight Bedroom - затемнена тканина преміумклас, яка використовується в спальнях для комфортного нічного сну.
- Внутрішня перегородка з перемиканням - надає гнучкі варіанти сну, дозволяючи вам розділити спальні, щоб створити більше приватності, або видалити, щоб створити головну спальню.
- Великі сітчасті двері - передні двері з двома великими сітчастими панелями можна відкинути вбік, щоб повністю відкрити житлову зону.
- Регульована задня вентиляція - сітчаста панель з регульованою стелею в задній частині намету.
- Регульована система кріплення - дозволяє ідеально розкинути намет на нерівній поверхні.
- Кишені в спальні - зручно розташовані кишені для зберігання необхідних речей.
- Критий вхід - забезпечує захищений вхід до вашого намету, що запобігає потраплянню дощу в житлову зону.
- Прозорі діамантові вікна - максимізуйте освітлення та видимість, щоб створити світле та повітряне середовище в наметі.
- Повністю проклеєні шви - усі шви проклеєні на заводі, що забезпечує водонепроникне ущільнення.
- Orange Reflective Guylines - яскраві сітловідбивальні високоміцні відтяжки, що забезпечують відмінну видимість при слабкому освітленні.
- Multiple Reflective Points - світловідбивачі у точках кріплення для хорошої видимості при слабкому освітленні.
- Місця для підвішування ліхтаря - зручно розташовані для кріплення освітлення.
- Великі сітчасті вентиляційні отвори всередині - зберігає намет прохолодним в літніх умовах і зменшує конденсацію.
- Попередньо прикріплений навіс - передній навіс, вбудований у конструкцію намету, забезпечує щедрий додатковий життєвий простір.
- SkyTrack II - гнучка підвісна система, яка дозволяє легко прикріпити освітлення або невелику сумку для зберігання речей. Система SkyTrack справді дозволяє вам адаптувати свій намет відповідно до ваших потреб.
- Villa Construction - вертикальні бічні стінки збільшують висоту всередині намету, дозволяючи вам повністю максимізувати внутрішній простір.
- Сумка Easy Pack Carry Bag - сумка-чохол із компресійними ременями має збільшений отвір для зручного пакування намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 16.65 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 230 см |
| Ширина | 455 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | L74.0 x H35.0 x W39.0 см |
| Каркас палатки/тента | Надувные опорные балки Vango AirBeam® |
| Количество спальных мест | Трехместные |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, насос, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Материал тента | Sentinel Fabric |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Бангладэш |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 26 869 ₴









