
Орбитрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65)
- Готово к отправке
- Код: OT_929370
19 500 ₴
17 849 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має ручне 8-рівневе регулювання навантаженням, а також простий у використанні комп'ютер. 8-кілограмовий маховик створює необхідну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби і мінімізуючи ризик отримання травм під час занять. Орбітрек розрахований на вагу до 110 кг, а довжина кроку 33 см підходить для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть корисні під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Платформи для ніг регулюються в 3-х положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручною регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 8 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 36 кг |
| Вес маховика | 8 кг |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная длина шага | 33 см |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 69 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 39 кг |
| Габариты упаковки | 106,5 x 37 x 55,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | 3 положения платформ для ног |
| Измерение пульса | Да |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | ERX-65 |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Название | Орбитрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращай за минуту |
| Раздел | Орбитреки |
| Регулировка глубины шага | Нет |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
| Функции компьютера | Нет |
- Цена: 17 849 ₴





