
Горизонтальный велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT)
- Готово к отправке
- Код: OT_929367
21 000 ₴
19 009 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Горизонтальний велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (BRX-R65-COMFORT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комфортного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, простий у використанні комп'ютер, а також підставку для смартфона/планшета. 7-кілограмовий маховик створює необхідну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 110 кг, має зручну спинку та підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з ручним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 7 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
- Підставка для смартфона/планшета.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 29.5 кг |
| Вес маховика | 7 кг |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 110 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 63 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 33 кг |
| Габариты упаковки | 78 x 28 x 33 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Подставка для смартфона/планшета<br />_x000D_ Сенсорные датчики измерения пульса<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по горизонтали |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-R65-COMFORT |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Конструкция | Горизонтальные со спинкой |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращай за минуту |
| Программы | Нет |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 19 009 ₴



