
Лестница Colombo Factotum Alu 2 ступени (G110AT2W)
- Готово к отправке
- Код: OT_930636
2 500 ₴
2 349 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Драбина Colombo Factotum Alu 2 щаблі (G110AT2W) - міцна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Factotum Alluminio 2 щаблі (G110AT2W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має два зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки з пластиковим захистом перешкоджають небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Легка, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 89 х 50 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 84 х 50 х 49 см.
- Розміри щабля: 30 х 21 см.
- Made in Italy.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.7 кг |
| Количество ступеней | 2 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 89 см |
| Высота секции | 0,046 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Лестница сертифицирована согласно европейскому стандарту качества EN 14183 |
| Комплектация | Лестница |
| Максимальная рабочая высота | 3 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.05 мм |
- Цена: 2 349 ₴



