
Стул раскладной Highlander Doune Chair Charcoal (FUR098-CH)
- Нет в наличии
- Код: OT_929215
3 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highlander Doune Chair Charcoal (FUR098-CH) - розкладний кемпінговий стілець середньої висоти зі злегка відкинутою спинкою. Модель ідеально підходить для розслабленої обстановки в родинному колі після тривалого дня. Крісло поставляється з підвісним підстаканником поруч із ніжкою для легкого доступу до прохолодних напоїв.
Особливості:
- Міцна та надійна сталева рама.
- Підлокітники забезпечують гарну підтримку, а також дозволяють легше та зручніше сідати в крісло та вставати з нього.
- Підстаканник висувається з-під крісла, заощаджуючи місце, коли він непотрібний.
- Центральна частина крісла виготовлена з міцної сітки, що забезпечує вентиляцію та комфорт.
- Стілець упаковується в чохол для перенесення та компактного зберігання.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 4.2 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 740 мм |
| Габариты упаковки | 94 x 13 x 17 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 1000 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 620 мм |
- Цена: 3 099 ₴





