
Штатив Bresser TR-688V (F002036)
- Готово к отправке
- Код: OT_930144
3 599 ₴
3 521 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий алюмінієвий штатив Bresser TR-688V (F002036) підходить для біноклів, зорових труб, відеокамер. Максимальне навантаження на штатив до 3 кг. Цангові затиски розкладних телескопічних ніжок вважаються одними з найнадійніших серед затисків такого классу. Кожна з ніжок має спеціальні гумові упори для стійкості штатива в будь-якому положенні та на будь-якій поверхні.
Особливості:
- Максимальне навантаження до 3 кг.
- Регулююча висота штативу від 63,5 см до 171 см.
- Тип фіксатора секцій: швидкий затиск цангового типу Twist-Lock
- Два інтегровані круглі рівні
- Надійна конструкція зі складними трисекційними телескопічними алюмінієвими ніжками
- Двостороння панорамна головка забезпечує просте і зрозуміле управління і повний діапазон рухів.
- Гумові упори гарантують стабільну фіксацію штатива на будь-якій поверхні.
- Крюк противаги утримує додаткову вагу в нижній частині центральної стійки для більшої стійкості в вітряну погоду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.82 кг |
| Количество секций | 3 |
| Максимальная высота штатива | 1710 мм |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип | Головка |
| Тип головки | 2D |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары | Платформы для штативов |
| В комплекте | Быстросъемная пластина <br />_x000D_ Сумка для штатива с плечевым ремнем |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Название | Штатив Bresser TR-688V (F002036) |
| Особенности | С винтом под штативное гнездо камеры, бинокля, подзорной трубы<br />_x000D_ С возможностью поворота на 360 °<br />_x000D_ Крюк для сумки |
| Раздел | Штативы |
| Совместимость | Бинокли<br />_x000D_ Подзорные трубы<br />_x000D_ Видеокамеры<br />_x000D_ Фотоаппараты |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 521 ₴



