
Палатка шестиместная High Peak Tauris 6 Dark Grey/Green (11562)
- В наличии
- Код: OT_924085
20 000 ₴
18 589 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Tauris 6 Dark Grey/Green (11562) - шестимісний тунельний намет із дзеркально розташованими роздільними спальнями. Два протилежні входи забезпечують зручний доступ усередину. Завдяки опорним вертикальним стійкам, фронтальні двері можуть бути використані як навіс від сонця. Переднє вікно в житловій зоні виконане з прозорого ПВХ і призначене для доступу світла, а заднє з москітної сітки - для додаткової вентиляції. Знімна підлога в тамбурі захищає від вогкості, а одну зі спалень можна не встановлювати, щоб збільшити внутрішній простір. Двері внутрішніх наметів виконані з москітної сітки для кращої вентиляції та захисту від комах. High Peak Tauris 6 Dark Grey/Green (11562) - ідеальний намет для відпочинку в кемпінговому таборі з сім'єю та друзями.
Особливості:
- Vario Vent Control - система вентиляції внутрішнього намету дозволяє регулювати надходження свіжого повітря залежно від погодних умов за рахунок знімної стулки на дверях.
- Два протилежні входи призначені для зручного доступу до намету.
- Захищений від негоди фронтальний вхід із навісом.
- Житлова зона зі знімною підлогою для захисту від вогкості.
- Фронтальне вікно із прозорого ПВХ-матеріалу для доступу світла всередину.
- Тильне вікно із москітної сітки для додаткової вентиляції.
- Фіранки на вікнах створюють затишну атмосферу.
- Два вентиляційні відсіки в протилежних кінцях намету забезпечують постійний приплив свіжого повітря.
- Великий простір між зовнішнім тентом та внутрішніми наметами сприяє циркуляції повітря.
- Усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи у дощову погоду.
- Яскраво-зелені відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Для швидкої та правильної установки намету застосовано кольорове маркування опорних дуг.
- D-подібні двері із москітної сітки у внутрішніх наметах.
- Органайзери для зберігання дрібних речей.
- Внутрішні кишені для зберігання речей першої необхідності.
- Кріплення для ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | |
| Вес | 14.2 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 200 см |
| Длина | 620 см |
| Ширина | 240 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина в упаковке | 62 х 29 х 29 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна Ø11 мм, стальные стойки Ø16 мм. |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка (2 шт.), наружный тент, вертикальные стойки, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 18 589 ₴







