
Стул раскладной High Peak Salou Dark Grey/Blue (44108)
- Нет в наличии
- Код: OT_928988
1 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Salou Dark Grey/Blue (44108) - комфортний розкладний стілець із високою спинкою та підлокітником із вбудованим підстаканником. Міцна сталева рама з порошковим покриттям витримує навантаження до 100 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді стілець дуже компактний, поставляється з практичним чохлом для перенесення.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Вбудований підстаканник.
- Максимальне навантаження - 100 кг
- Висота сидіння - 41 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.9 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 930 мм |
| Габариты упаковки | 90 x 14 x 10 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Длина | 540 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 435 мм |
- Цена: 1 499 ₴

