
Сумка-тележка Rolser Jet Tweed Joy Azul (JET038-1026)
- Готово к отправке
- Код: OT_926691
2 450 ₴
2 309 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сучасна сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy Azul (JET038-1026) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 1620 г |
| Высота | 975 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Материал | Polyester 400D PVC |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 35 x 14 x 97,5 см |
| Размеры сумки без шасси | 34 x 19 x 62 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
- Цена: 2 309 ₴




