
Палатка шестиместная Ferrino Fenix 6 Petrol (91194MBB)
- Готово к отправке
- Код: OT_929601
29 000 ₴
26 909 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет шестимісний Ferrino Fenix 6 Petrol (91194MBB) - сімейний тунельний намет із трьома входами, просторим тамбуром із вшитою підлогою та спальнею зі знімною перегородкою. Москітні сітки на вхідних дверях забезпечують захист від настирливих комах. Система вентиляції Air Ventilation System забезпечує постійну циркуляцію повітря, а також позбавляє утворенню конденсату. Фронтальні вікна та панорамне бічне вікно наповнюють внутрішній простір світлом. Висота тамбура 210 см дозволяє стояти на повний зріст.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має термоізоляційне алюмінізоване поліуретанове покриття, що знижує підвищення температури всередині намету в сонячну погоду та забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання попаданню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться за прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для електричного ліхтаря.
- Комфортна спальня зі знімною перегородкою розрахована на шістьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Просторий тамбур із повністю вшитою підлогою.
- Три вхідні двері для зручного доступу.
- Спеціальний отвір для прокладання електричного кабелю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Демисезон |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Бирюзовый |
| Вес | |
| Вес | 15.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 210 см |
| Длина | 390 см |
| Ширина | 380 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Металлизированный полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина в упаковке | 66 х 33 х 33 см |
| Каркас палатки/тента | Дуги из стекловолокна |
| Количество спальных мест | Пять мест и больше |
| Комплектация | Внутренняя палатка, внешний тент, дуги, колышки, оттяжки, инструкция, ремкомплект, сумка-чехол |
| Особенности палатки/тента | Breathable Polyester (дышащий полиэстер) |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | Сумка-чехол |
- Цена: 26 909 ₴








