
Спальный мешок Ferrino Colibri/+12°C Blue Left (86099CBB)
- Нет в наличии
- Код: OT_922921
2 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ferrino Colibri/+12°C Blue Left (86099CBB) - літній спальний мішок, який має низку цікавих рішень, що не застосовуються в продукції інших виробників. Утеплювачем у даному спальнику служить шар нетканого волокна з поліпропілену, яке завдяки металізованому покриттю здатне відбивати та утримувати тепло, що виділяється тілом. Таким чином, при винятково малій вазі та розмірах, даний спальник має достатню теплоізоляцію для літніх ночей. Замість традиційного компресійного чохла застосовано гермо-чохол, що надійно захищає спальний мішок від проникнення вологи навіть при сильному дощі.
Особливості:
- Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як ковдру, а також забезпечує достатнє місце для рук і ніг, не сковуючи рух тіла, сприяє комфортнішому сну.
- Гермо-чохол для зберігання і транспортування спального мішка та збереження його сухим навіть при зануренні гермо-чохла у воду.
- Може використовуватися як вкладиш (лайнер) для підвищення термоізоляційних характеристик інших спальних мішків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 600 г |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Лето |
| Температура экстрима | 8 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Синий |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 15 град. |
| Размеры | |
| Длина | 190 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Коттон |
| Наполнитель | Синтетическое волокно |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 37 х 14 х 14 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Гермо-чехол |
| Нижняя температура комфорта | 50 град. |
| Особенности спальника | Спальный мешок |
| РАЗМЕРЫ | 190 x 75 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 2 700 ₴

