
Кровать раскладная Highlander Aluminium Camp Bed Green (FUR041-GN)
- Нет в наличии
- Код: OT_925471
3 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Highlander Aluminium Camp Bed Green (FUR041-GN) - міцне алюмінієве ліжко для комфортного відпочинку в кемпінгу. Ця модель має міцні посилені ніжки, що забезпечують хорошу стійкість під час нічного сну. Це чудовий варіант для тих, хто не хоче спати в наметі на одному рівні із землею. Крім того, ліжко забезпечить додаткове спальне місце для гостей у заміському будинку або на дачі.
Особливості:
- Легкий та міцний алюмінієвий каркас.
- Максимальне навантаження - 120 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Великобритания |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925471 |
| Вид | Раскладушки |
| Габариты упаковки | 94 х 19 х 14 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Кровать<br />_x000D_ Чехол |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал конструкции | 600D Polyester with PE Coating |
| РАЗМЕРЫ | 190 х 64 х 44 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 5034358040451 |
- Цена: 3 599 ₴

