
Лестница Rolser Taburete M/10 UNE 2 ступени Negro (MET003-1023)
- Нет в наличии
- Код: OT_930475
2 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Negro (MET003-1023) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Два щаблі з протиковзною перфорацією.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 6,5 х 45 х 95,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 47 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
Артикул товару: 930475
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 4.7 кг |
| Количество ступеней | 2 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 0.079 |
| Высота секции | 0.047 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.045 мм |
- Цена: 2 699 ₴




