
Инверсионный стол Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000)
- В наличии
- Код: OT_930742
23 500 ₴
21 449 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000) призначений для лікування хребта і позбавлення від болю в спині. Тренажер характеризується стійкою конструкцією, безпечною та ефективною роботою завдяки практичній системі регулювання нахилу і зручному механізму фіксації щиколотки. Крім того, комфорт під час використання гарантується ергономічною спинкою з правильною підкладкою, а зручний механізм складання дозволяє зберігати його в невеликому просторі.
Особливості:
- Регулюється для користувача зростом від 147 до 198 см.
- Бічні ергономічні нековзкі рукоятки.
- Спинка має п'ять попередньо встановлених рівня (5°, 25°, 50°, 75°, 100°) + вільне обертання.
- Розміри в складеному вигляді - 50 x 78 x 206 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Ширина | 154 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 |
| Вес в упаковке | 34 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Толщина спинки – 6 см |
| Класс | Профессиональные |
| Код производителя товара (MPN) | GBX-3000 |
| Максимальный вес пользователя | 150 |
| Название | Инверсионный стол Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000) |
| Назначение | Для мышц спины |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Инверсионные столы |
| Тип нагрузки | На свободных весах |
- Цена: 21 449 ₴




