
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 65EVO (SRX-65EVO)
- Нет в наличии
- Код: OT_929480
24 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 65EVO (SRX-65EVO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову систему опору з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 22-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння регулюється по висоті і в горизонтальній площині, а кермо - по вертикалі, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Колодкова система опору з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 22 кг.
- Ремінний привід для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Вбудований приймач для бездротового кардіодатчика.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 45 кг |
| Вес маховика | 22 кг |
| Максимальный вес пользователя | 125 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Механическая |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 49 кг |
| Габариты упаковки | 110 x 22,5 x 85,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Руль с регулировкой по вертикали<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по вертикали и горизонтали<br />_x000D_ Подставка для смартфона/планшета |
| Код производителя товара (MPN) | SRX-65EVO |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Количество уровней нагрузки | Бесступенчатая система |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Транспортировочные ролики<br />_x000D_ Держатель для бутылки |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращай за минуту |
| Программы | Нет |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Руль<br />_x000D_ Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 24 000 ₴







