
Спальный мешок High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247)
- Готово к отправке
- Код: OT_928927
2 950 ₴
2 839 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247) - спальний мішок, виконаний у формі ковдри з компресійним чохлом у комплекті. Зовнішня оболонка та внутрішня підкладка виконані з найтоншої тканини, що складається з 65% поліестеру та 35% бавовни. Спальний мішок має високоякісний наповнювач Dura Loft® H1 з чудовими ізоляційними властивостями. Матеріал Dura Loft® H1 легко стискається, довговічний, зберігає тепло навіть у вологих умовах, швидко сохне. Спальний мішок High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247) оснащений регульованим підголовником, внутрішньою кишенею для зберігання цінних речей та довгою двосторонньою блискавкою. Двостороння L-подібна блискавка дозволяє розстебнути нижню частину спальника для циркуляції повітря, якщо раптом стане жарко. Блискавка закрита вітрозахисною перегородкою, застібка має ергономічну форму для зручного хвату рукою. Спальний мішок ідеально підходить для кемпінгу.
Спальний мішок High Peak Conon 7/+7°C Grey/Light Grey Left (21247) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
- Наповнювач щільністю 200 г/м² та вагою близько 700 г.
- Регульований підголовник.
- Приємна на дотик внутрішня підкладка.
- Утеплювальний борт вздовж блискавки.
- Двостороння блискавка Auto Lock.
- Нижня частина на блискавці розстібається в теплий час.
- Внутрішня кишеня для зберігання цінних речей.
- Горизонтальна строчка.
- Петлі для сушіння.
- Компресійний чохол для зберігання з тканини 150D Oxford.
- Об'єм в упакованому вигляді - 15,8 л.
Артикул товару: 928927
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1500 г |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -6 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Разные цвета |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 11 град. |
| Нижняя температура комфорта | 5 град. |
| Размеры | |
| Длина | 220 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1650 г |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 35 х 24 х 24 см |
| Габариты упаковки | 38 х 26 х 26 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок, компрессионный чехол |
| Материал подкладки | Полиэстер;Коттон |
| Наполнитель | 200 г/м² |
| Особенности спальника | Спальный мешок |
| РАЗМЕРЫ | 220 х 80/60 см |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 2 839 ₴




