
Стол кемпинговый Vango Rowan 80 Table Excalibur (TBPROWAN E27TDC)
- Готово к отправке
- Код: OT_926780
3 100 ₴
2 929 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якщо в пріоритеті стоїть надійність і довговічність — тоді варто звернути увагу на кемпінговий складаний стіл Vango Rowan 80. Стіл розкладається і складається за лічені секунди та в складеному вигляді має товщину менш ніж 5 см, завдяки чому зручний як для навантаження в багажник машини, так і для зберігання. Стіл обладнаний зручною ручкою для зручності транспортування.
Vango Rowan 80 створить бажаний рівень комфорту, хай де б ви були, чи то в кемпінгу, на риболовлі, на дачі, чи то просто відпочиваєте на природі.
Загальні характеристики:
- Міцний сталевий каркас витримує навантаження до 30 кг
- Поверхня стільниці зроблена під текстуру граніту, легка, гігієнічна та зручна в очищенні
- Текстуроване фінішне оброблення каркаса додатково захищає від корозії й надає презентабельнішого вигляду
- Ручка для транспортування
- Компактно складається й не вимагає чохла для транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926780 |
| Вес в упаковке | 3,7 кг |
| Вид | Столы |
| Габариты упаковки | 80 х 5 х 60 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Стол |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса | Стальная рама |
| Материал конструкции | ДСП ламинированное пластиком для создания гигиенической и удобной в чистке поверхности. Не намокает от воды |
| РАЗМЕРЫ | 80 х 60 х 69 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Excalibur |
| Штрихкод | 5023519023822 |
- Цена: 2 929 ₴

