
Стул раскладной Outwell Cromer Ocean Blue (410091)
- Нет в наличии
- Код: OT_928863
2 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь всіма перевагами літа разом із розкладним стільцем Outwell Cromer Ocean Blue (410091). Завдяки п'яти положенням спинки, ви можете сидіти прямо, спілкуючись із друзями, обідаючи, або відкинутися назад для прийняття сонячних ванн. Стілець має міцний сталевий каркас, а тканинний матеріал Textiline легко чистити в разі забруднення. Знімна подушка забезпечує додатковий комфорт, а висока спинка - відмінну ергономічну підтримку спини. Легкий для перенесення садом, кемпінговим табором або пляжем, стілець розкладається та складається за лічені секунди. Відпочивайте стильно разом із розкладним стільцем Outwell Cromer Ocean Blue (410091).
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Стильна висока спинка регулюється в п'яти положеннях.
- Інтегрована знімна подушка з піни в області шиї.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 44 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 5 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 1190 мм |
| Габариты упаковки | 61 x 10 x 114,5 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 610 мм |
| Комплектация | Стул |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 730 мм |
- Цена: 2 900 ₴






