
Телескоп Bresser Junior 70/400 Green с адаптером для смартфона + рюкзак (8850610B4K)
- Нет в наличии
- Код: OT_930418
5 050 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser Junior 70/400 Green з адаптером для смартфона + рюкзак (8850610B4K) – чудовий подарунок, здатний захопити вашу дитину та зацікавити астрономією, як наукою. Ця модель рефрактора має достатні оптичні характеристики для початкового рівня телескопа, а простота конструкції дозволяє користуватися ним дітям, починаючи з 8-річного віку.
Телескоп оснащено 70 мм оптикою із 400 мм фокусною відстанню що надає збільшення від 20 до 100 крат, цього достатньо для спостереження кратерів на Місяці, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Навіть деякі туманності, що знаходяться на відстані до 1500 світлових років, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям за наявності хороших погодних умов. З рівним успіхом телескоп може бути використаний для спостереження міських пам'яток з великих відстаней. За допомогою видошукача 5x24 дитина може із легкістю націлюватися на те, що хочете побачити. Телескоп має досить широку комплектацію: три змінні окуляри (збільшення: 20x, 33x і 66x), діагональне дзеркало, лінзу для збільшення зображення в 1,5 крат (додатково збільшує кожен з окулярів в 1,5x відповідно до 30x, 50x і 100x), адаптер для смартфона/планшета, зручний рюкзак для транспортування і зберігання телескопа з аксесуарами.
Телескоп комплектується азимутальним монтуванням з предметним столиком для аксесуарів, яке простіше в управлінні й менше за вагою, в порівнянні з екваторіальним, що не мало важливо для дитини. З її допомогою можна спостерігати як за наземними, так і за небесними об'єктами. Діагональне дзеркало, що входить до комплекту, змінює хід променів на 90° і дозволяє зручно спостерігати об'єкти, що знаходяться на значній висоті над горизонтом. Денні та нічні спостереження можна зняти на камеру смартфона, для цього в комплекті з телескопом постачається спеціальний адаптер.
Артикул товару: 930418| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальная кратность | 100 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.75 |
| Вес в упаковке | 3,3 кг |
| Видоискатель | Оптический 5х24 |
| Габариты упаковки | 58 х 15 х 40 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Труба оптическая<br />_x000D_ Штатив<br />_x000D_ Очки - H20 мм, H12 мм, H6 мм<br />_x000D_ Линза - 1,5х<br />_x000D_ Видоискатель оптический 5 х 24 мм<br />_x зеркало<br />_x000D_ Рюкзак<br />_x000D_ Адаптер для смартфона |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:5,7 |
| Посадочный диаметр окуляра | 25,4 мм |
| Предельная звездная величина | 11.3 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | От 20x до 100x (при использовании очков и линз, идущих в комплекте) |
- Цена: 5 050 ₴



