
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 95 (BRX-95)
- Нет в наличии
- Код: OT_929508
26 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 95 (BRX-95) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 32 рівня навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставка для смартфона/планшета.
- 21 програма та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 69 до 99 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 36 кг |
| Вес маховика | 10 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 26 - 40 |
| Максимальный вес пользователя | 125 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 39 кг |
| Габариты упаковки | 92 x 23 x 82,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Сидения с регулировкой по вертикали и горизонтали<br />_x000D_ Руль с регулировкой угла наклона<br />_x000D_ Держатель для смартфона / планшета<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-95 |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Держатель для бутылки<br />_x000D_ Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения<br />_x000D_ Руль |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 26 500 ₴










