
Спальный мешок Ferrino Yukon SQ/+7°C Blue Right (86358NBBD)
- Готово к отправке
- Код: OT_929814
3 900 ₴
3 729 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Лінійка Ferrino Yukon представлена широким асортиментом універсальних трисезонних спальних мішків у формі кокона, ковдри, а також моделлю для жінок. Абсолютно всі спальні мішки Ferrino Yukon розроблені для забезпечення максимального збереження тепла. Саме тому як наповнювач використаний утеплювач H.T.F. Performance, що володіє визначними термоізоляційними властивостями. Конструкцією спального мішка Ferrino Yukon Plus SQ/+7°C Blue Left (86358NBBD) передбачені й інші особливості, що підвищують теплоізоляцію, зокрема утеплювальний борт вздовж блискавки, анатомічний капюшон тощо. Зовнішний матеріал має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності. Два однакових спальних мішки з лівою та правою блискавкою можна застебнути разом і перетворити на затишний двомісний спальний мішок. Дана модель відмінно підійде для кемпінгу в період із середини весни до середини осені або для літніх походів українськими Карпатами.
Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.
Особливості:
- 100% 210T Dobby Polyester Ripstop - легкий матеріал, що має при цьому високу міцність на розрив завдяки структурі Ripstop і стійкість до впливу ультрафіолету.
- Polyester Pongee 240T - поєднує відмінну повітропроникність, малу вагу та м'якість завдяки мікрогубчастій структурі тканини.
- H.T.F. Perfomance - синтетичний утеплювач, який обмежує розсіювання тепла завдяки порожнинам у своїх волокнах. Ізоляційний матеріал найвищої якості, розроблений як ідеальне рішення для особливо суворих кліматичних і погодних умов. Він створений з двох порожнистих волокон різної товщини, які затримують повітря без розсіювання тепла. Легко миється, не має запаху, не викликає алергії та не містить хімічних добавок.
- Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як ковдру, а також забезпечує достатнє місце для рук і ніг, не сковуючи рух тіла, сприяє більш комфортному сну.
- Два однакових спальних мішки з лівою та правою блискавкою можна застебнути разом і перетворити на затишний двомісний спальний мішок.
- Внутрішні та зовнішні шви спального мішка зміщені відносно один одного та ніколи не стикаються. Таким чином, виключається пряме проходження холодного повітря через шви.
- Капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
- Двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз.
- Вздовж блискавки передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря через блискавку.
- Петлі для сушіння спального мішка.
- Компресійний чохол для зменшення об'єму спального мішка.
- Рекомендований для людей зростом до 210 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1700 г |
| Особенности спальника | Анатомический капюшон |
| Расположение молнии спальника | Справа (R) |
| Сезон | Демисезон |
| Температура экстрима | -7 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Синий |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 10 град. |
| Нижняя температура комфорта | 5 град. |
| Размеры | |
| Длина | 220 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | Одноместные |
| Возрастная группа | Взрослые |
| Габариты в сложенном виде | 44 х 21 х 21 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Комплект поставки | Спальный мешок<br />_x000D_ Компрессионный чехол |
| Наполнитель | 200 г/м² |
| РАЗМЕРЫ | 220 x 80 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 729 ₴

