
Стул раскладной Outwell Strangford Blue (470406)
- Нет в наличии
- Код: OT_929015
3 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насолоджуйтесь життям, сидячи в розкладному стільці Outwell Strangford Blue (470406). Його каркас виконаний із високоміцної сталі з порошковим фарбуванням. Широкі ніжки та функція блокування забезпечують стійкість, а спинка з рельєфного поліестеру створює комфорт для спини завдяки м'якій набивці. Стілець розкладний Outwell Strangford Blue (470406) ідеально підходить для відпочинку на природі з друзями, має чохол для перенесення, що полегшує транспортування та забезпечує компактне зберігання, коли стілець не використовується.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Винятково невеликий розмір упаковки.
- М'яка оббивка спинки та підголівника для оптимального комфорту при сидінні.
- Широкі тканинні підлокітники для хорошої підтримки.
- Збільшені ніжки для підвищеної стійкості.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легкий та зручний для перенесення.
- Функція блокування дозволяє утримувати раму на місці в розкладеному вигляді.
- Ідеально підходить як обідній стілець або як крісло для відпочинку.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Висота сидіння - 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Страна производитель | Дания |
| Вес | 4.7 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Стулья |
| Высота | 960 мм |
| Габариты упаковки | 12 x 20 x 65 см |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Длина | 780 мм |
| Комплектация | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 690 мм |
- Цена: 3 900 ₴





