
Гребной тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200)
- Готово к отправке
- Код: OT_929784
30 000 ₴
27 049 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів, а повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді. Гребний тренажер розрахований на вагу до 120 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце та дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Комбінована система опору (магнітна + повітряна) з ручним регулюванням навантаження.
- Магнітна система опору завдяки маховику вагою 5 кг та сидінню на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді.
- Консоль має РК-дисплей.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 28 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Количество уровней нагрузки | больше 10 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Тип | Магнитный |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 33 кг |
| Габариты упаковки | 118 x 23 x 67 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Платформы для ног с лямками<br />_x000D_ Держатель для смартфона/планшета |
| Класс | Домашние |
| Код производителя товара (MPN) | RWX-200 |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Название | Гребной тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола;Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Общее количество гребков<br />_x000D_ Количество гребков в минуту<br />_x000D_ Пульс |
| Программы | Нет |
| Раздел | Гребные тренажеры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 27 049 ₴









