
Сушилка для белья напольная Colombo Olympo (ST1010)
- Готово к отправке
- Код: OT_930498
2 900 ₴
2 699 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Olympo (ST1010) - це компактна модель з сучасним дизайном, який підійде під будь-який інтер'єр. Робоча поверхня дозволяє легко розмістити одне повне завантаження пральної машини до восьми кілограмів. Тримач для плічок можна використовувати для сушіння постільної білизни чи інших об'ємних речей. Завдяки шарнірному механізму тримач можна скласти. Модель виготовлена з високоякісних матеріалів, які не піддаються корозії та атмосферним явищам. Ніжки обладнані коліщатами і пластиковими накладками.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 119 x 68 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 131 x 117 x 66 см.
- Загальна вага - 3,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 10+10 м.
- Максимальне навантаження до 8 кг.
- Робоча секція виготовлена з INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь.
- Каркас сушарки виготовлено з алюмінію.
- Складаний тримач для плічок.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками та коліщатами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.5 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Толстые стержни для предотвращения образования следов изломов на одежде. |
| Количество стержней/трубок | 8 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 699 ₴





