
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 100 (BRX-100)
- Готово к отправке
- Код: OT_929475
28 500 ₴
25 969 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 100 (BRX-100) із преміальної лінійки Chrono Line від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 12-кілограмовий маховик створює відмінну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній з чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального настроювання, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 12 кг забезпечує відмінну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставка для смартфона/планшета.
- 21 програма та 16 рівней навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 70 до 95 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 35 кг |
| Вес маховика | 12 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 11 - 25 |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 55.8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 37,5 кг |
| Габариты упаковки | 91 x 28 x 63 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика<br />_x000D_ Руль с регулировкой угла наклона<br />_x000D_ Подставка для смартфона/планшета<br />_x000D_ Сидение с регулировкой по вертикали и горизонтали |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-100 |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Руль<br />_x000D_ Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 25 969 ₴









