
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 300 (BRX-300)
- В наличии
- Код: OT_929476
34 000 ₴
31 619 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 300 (BRX-300) із преміальної лінійки Chrono Line від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 32 рівні навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми у процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними додатками iConsole+ Training і Kinomap, які перетворять монотонне тренування на захоплюючий процес. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 14 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей з багатобарвним підсвічуванням, підставка для смартфона/планшета.
- 21 програма та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training і Kinomap.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 71,5 до 98 см.
iConsole+ Training - додаток нового покоління для iConsole. Він надає більш детальні дані про тренування, більш простий режим навчання та інтегроване з BLE Heart Rate Monitor. Цей додаток працює з сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтесь кожного разу.
Завантажте додаток Kinomap, увімкніть свій пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих по всьому світу. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки більш ніж 15 новим функціям, додаток для тренувань має зовсім новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включаючи кадри з реального життя для тренувань у приміщенні. Додаток Kinomap також включає навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захоплюючим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові розпочати Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтесь коментарями у соціальних мережах та порівнюйте свої результати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 46 кг |
| Вес маховика | 14 кг |
| Количество тренировочных программ | 10 - 25 |
| Количество уровней нагрузки | 26 - 40 |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 56 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 52 кг |
| Габариты упаковки | 109 x 27 x 69 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Код производителя товара (MPN) | BRX-300 |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Подставка для аксессуаров<br />_x000D_ Транспортировочные ролики<br />_x000D_ Держатель для бутылки |
| Питание тренажера | Сеть |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращайся за минуту<br />_x000D_ Нагрузка в Ватах |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Руль<br />_x000D_ Сидения |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 31 619 ₴










