
Сушилка для белья напольная Gimi Carezza (170782)
- Нет в наличии
- Код: OT_930480
3 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Gimi Carezza (170782) - найкраще рішення для швидкого сушіння не залишаючи складок на одязі. Завдяки потовщеним трубкам ви економите час на прасуванні, оскільки на одязі не залишаються сліди заминання. Модель обладнана системою блокування відкидних секцій у складеному стані, що гарантує зручне зберігання та безпеку дітям або домашнім улюбленцям.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Загальна робоча поверхня сушарки - 19 м.
- Потовщені стержні для уникнення слідів заминання.
- Система блокування відкидних секцій у складеному стані.
- Ніжки мають пластикові накладки для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручного переміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 4 кг |
| Материал | Алюминий |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 560 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Диаметр стержня/трубки | 12 мм |
| Количество стержней/трубок | 8 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 3 100 ₴




