
Сушилка для белья напольная Colombo Double (ST797)
- Готово к отправке
- Код: OT_930494
4 400 ₴
4 039 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Double (ST797) - практичне рішення, яке дозволить використовувати простір на всі сто відсотків. Завдяки подвійній системі розміщення робочих поверхонь, загальна довжина стрижнів становить тридцять метрів. Сушарка регулюється по висоті, що дозволяє за потреби розвішувати довгі речі. Модель повністю виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозії та атмосферних явищ. Ніжки обладнані великими пластиковими накладками для захисту меблів та підлогових покриттів.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 135 x 55 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 174 x 132 x 56 см.
- Загальна вага - 2,1 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 14 кг.
- Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів та атмосферних явищ.
- Сушарка має верхню робочу секцію та нижню, що дублює.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Регулювання по висоті на два положення - 96 см та 115 см.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.1 кг |
| Материал | Алюминий |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,6 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Толстые стержни для предотвращения образования следов изломов на одежде. |
| Количество стержней/трубок | 28 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 4 039 ₴




