
Спальний мішок Highlander Serenity 450/-10°C Red Left (SB187-RD)
- Немає в наявності
- Код: OT_925872
3 099 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Highlander Serenity 450/-10°C Red Left (SB187-RD) - чотирисезонний спальний мішок у класичному стилі, який чудово зберігає тепло Вашого тіла. Його вузька форма підійде всім, хто шукає додаткового тепла холодними ночами, а регульований капюшон робить його затишним і комфортним. Міцна зовнішня оболонка наповнена синтетичним утеплювачем, який зберігає тепло, навіть коли стає мокрим, тому конденсат більше ніколи не заважатиме Вам спати. М’яка внутрішня підкладка та сучасний синтетичний наповнювач гарно зберігають тепло. Ви можете взяти спальний мішок Highlander Serenity 450/-10°C Red Left (SB187-RD) куди завгодно, оскільки він щільно упаковується в невеликий компресійний чохол. Спальник можна покласти в туристичний рюкзак, дорожню сумку або багажник автомобіля.
Спальний мішок Highlander Serenity 450/-10°C Red Left (SB187-RD) відповідає стандарту EN ISO-23537-1:2016, який нормує вимоги до розмірів та теплових характеристик спальних мішків, а також властивостей тканини та використовуваних матеріалів. Зверніть увагу, що тільки сертифіковані спальні мішки відповідають заявленим температурним режимам та гарантують Вам тепло та комфорт тривалий час, не зважаючи на холод та вогкість.
Особливості:
- 210T Ripstop Polyester - синтетичний матеріал, що має властивості хорошої повітропроникності, зносостійкості, не піддається впливу ультрафіолету.
- 210T Polyester Pongee - синтетичний матеріал, що має властивості хорошої повітропроникності, зносостійкості, не піддається впливу ультрафіолету, завдяки спеціальній обробці має зовнішню структуру бавовни.
- SFX Spiral Hollow Fibre 2 х 225 g/m² - сучасний синтетичний наповнювач щільністю 2 х 225 г/м², складається з порожнистих мікроволокон із силіконовою обробкою. Матеріал зберігає теплоізоляційні властивості, навіть перебуваючи в умовах підвищеної вологості. Має антибактеріальні та антиалергенні властивості, а також низький коефіцієнт залишкової деформації, завдяки чому добре зберігає свою первинну форму.
- Форма кокона сприяє кращому збереженню тепла, має меншу вагу та розмір у чохлі.
- Спальний мішок має зручну кишеню на липучці на плечовій перегородці для зберігання телефону чи інших цінностей.
- Приємна на дотик внутрішня підкладка з епонжу.
- Двостороння блискавка на всю довжину спальника дозволяє регулювати температуру, якщо вночі стане надто жарко.
- Утеплювальний борт вздовж блискавки.
- Компресійний чохол для зберігання та транспортування спального мішка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 2000 г |
| Особливості спальника | Анатомічний капюшон |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Температура екстриму | -28 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Червоний |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | -4 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | HollowCore |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | Одномісні |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 41 х 26 х 26 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплект постачання | Спальний мішок<br/>_x000D_ Компресійний чохол |
| Нижня температура комфорту | 46 град. |
| РОЗМІРИ | 220 x 80/55 см |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 099 ₴





