
Сушилка для белья напольная Colombo Flower (ST798)
- Готово к отправке
- Код: OT_930495
3 200 ₴
2 989 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Flower (ST798) - класична модель з розширеним функціоналом. Робоча поверхня виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів, що значно подовжує термін експлуатації. Якість гарантують майстри з Італії, саме там проводяться всі етапи виготовлення деталей та збірки. Загальна робоча довжина складає тридцять метрів, а максимальне навантаження до чотирнадцяти кілограмів. Сушарка має чотири відкидні секції. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 129 x 55 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 163 x 100 x 118 см.
- Загальна вага - 2,4 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 14 кг.
- Робоча зона виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів та атмосферних явищ.
- Стійки сушарки виготовлені з чорнового металу, який має антикорозійне покриття.
- Чотири додаткові відкидні секції.
- Додаткові секції спрямовані догори, для можливості розміщення довгих речей.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.4 кг |
| Материал | Алюминий |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2,9 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Толстые стержни для предотвращения образования следов изломов на одежде. |
| Количество стержней/трубок | 24 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 989 ₴



