
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX Speed Mag (SRX-SPEED-MAG)
- В наличии
- Код: OT_929759
38 500 ₴
35 019 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX Speed Mag (SRX-SPEED-MAG) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має магнітну гальмівну систему з ручним безступінчатим регулюванням навантаження, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 20-кілограмовий маховик разом з ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 130 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння і кермо регулюються по висоті та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне налаштування. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють вільно переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з ручним безступінчатим регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 20 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Q-фактор - 19 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 42 кг |
| Вес маховика | 20 кг |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Магнитная |
| Функции компьютера | Частота пульса |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 51 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 45,5 кг |
| Габариты упаковки | 106 x 25,5 x 102 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные характеристики | Сидения с регулировкой по вертикали и горизонтали<br />_x000D_ Руль с регулировкой по вертикали и горизонтали<br />_x000D_ Встроенный приемник для беспроводного нагрудного кардиодатчика |
| Код производителя товара (MPN) | SRX-SPEED-MAG |
| Количество тренировочных программ | Нет |
| Количество уровней нагрузки | Бесступенчатая система |
| Конструкция | Вертикальные |
| Особенности | Держатель для бутылки<br />_x000D_ Измерение пульса<br />_x000D_ Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Транспортировочные ролики |
| Питание тренажера | Батарейки |
| Показание дисплея | Время<br />_x000D_ Скорость<br />_x000D_ Дистанция<br />_x000D_ Калории<br />_x000D_ Пульс<br />_x000D_ Вращай за минуту |
| Программы | Нет |
| Раздел | Велотренажеры |
| Регулировка | Сидения<br />_x000D_ Руль |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Транспортировочные ролики | Да |
- Цена: 35 019 ₴









